عکس کیک شیری
خانم آقا محمدم
۳۸۰
۸.۱k

کیک شیری

۱۴ فروردین ۹۵
مادرم دوستت دارم .

سلام دوستای خوبم و مادرای مهربون ، نوشته ی زیر رو‌ هدیه میکنم به همه ی کاربرای پاپیون ، همه ی دوستای خوبی که همیشه همراهم بودن ، متن رو خودم نوشتم ، تا آخرش بخونید و در پایان رو کنید به آسمون دستاتون رو بگیرید بالا و بگید آمین .

سالروز میلاد مادر مظلومیت ، مادر ایثار ، مادر بردباری ، همسر شجاعت، مادر حسن ، مادر حسین ، مادر زینب و همسر علی بر شما و همه ی مادران مسلمان فرخنده و خجسته باد .

خجسته بادتان میلاد والا مقام ترین زن جهان ، فرخنده بادتان میلاد مادر زیبایی ها ، آنکه حسن مظلوم را در دامان پروراند تا مادر مظلومیت جهان باشد ، زنی که حسین را آبستن شد و او را فداکاری آموخت تا مادر کوه ایثار جهان شود ،مادری که زینب را صبور و بردبار بار آورد تا مادر صبور ترین خواهر جهان شود و همسری که قرص و محکم در کنار علی ایستاد تا معنای واقعی بخشد به این جمله ؛

از دامن زن مرد به معراج میرود .

محمد (ص) جان ، رسول نیکی ، پیام آور محبت ، مبارک بادت میلاد کوثرت ، کوثری که خداوند عطایش نمود و در محکم کتاب خود خطاب کرد ( انا اعطیناک الکوثر )، فرخنده بادت میلاد این نازنین زهرای بی همتا .

خدیجه جان ، تویی که نه ماه آبستن کوثر بودی ، تویی که کوثر در وجود تو ریشه دواند ، تویی که درجهان بی همتایی و دیگر زنی نخواهد توانست دختری آورد به مانند دخت تو ، خجسته بادت میلاد زهرای اطهر ، خجسته بادت ای که خود خجستگی و میمنت آوردی برای محمد (ص).

فاطمه جان ، پاره ی تن رسول رحمت ، نور چشمان حیدر ، مادر سادات ، بزرگ زن کوچک ، روز میلادت مبارک .
بانو در این روزهای فرخنده ، روزهایی که عرش الهی را به یمن قدوم شما آذین بستند ، دستهای خالی مان را به سمتت دراز میکنیم و از تو میخواهیم واسطه ی فیض شوی و‌ برایمان از خدایت شفاعت طلب کنی ، دستهایمان را پر کن از هر آنچه که خیر است ، پر کن از صداقت ، پر کن از درستی و یکرنگی ، بانو قلب هایمان سخت کدر و سنگ مانند شده ، آنها را جلایی باید ، نوری باید ، ای نور چشم رسول رحمت ، ما را اندک عنایتی کافیست تا بشویم آنکه باید و‌ نباشیم آنکه نباید .

مهدی موعود ، روز میلاد مادرت مبارک بادت ، آیا بود که در این عید سعید مادران مسلمان را عیدی دهی ؟؟ مهدی زهرا از خدایت برای مادران مان حسن خلق طلب کن ، تا از دامانشان بتوان به معراج رفت .
...
نظرات