رها بانو
رها بانو
پنیر ریکوتا خانگی(لاکتیکی)

پنیر ریکوتا خانگی(لاکتیکی)

۳۴۸
۱۷
۹۰'
پنیر ریکوتا خانگی(لاکتیکی)
لطفا قبول کن پاپیون جان,عکس دستورپخت خودمه,میخوام نمونه کارش باشه زیرش😢
ببخشید عکسش ساده ست,یه کوچولو درست کردم ببینم چطور میشه,خیلی خوب شده,راضی ام از دستور خودم😅😂
🔴پیامبراکرم (ص) چه کار برای بشریت کرد؟

پیامبر(ص) با پوست‌کلفت ترین انسان‌های تاریخ سروکار داشت و به گفته خود حضرت، هیچ پیامبری مثل او اذیت نشد. مردمی که بعد ازحضرت عیسی  پیامبر اولوالعزمی براشون فرستاده نشده بود و چند صدسال در اوج انحطاط به سر می‌بردن و اکثرا بت‌پرست شده بودن. و پیامبر در سخت‌ترین شرایط بزرگترین کارو کرد. چون نه تنها برای زمان سخت خودش بلکه برای تمام آینده بشریت هم باید پیامبری می‌کرد

پیامبر کاری کرد که پوست‌کلفت‌ترین و منحط ترین مردم تاریخ به جایی رسیدن که توش ابوعلی سیناها دراومد که تا همین سالهای اخیر کتاب طبش تو دانشگاه‌های مطرح دنیا داشت تدریس میشد. دانشمندانی پرورش داد که علومی رو پایه‌گذاری کردن که شاید ماها فکر کنیم غربی‌ها ابداعش کردن. مثلا ابن‌میثم که پایه گذار چشم‌پزشکی و علم اُپتیک بود. یا جابربن حیان که پایه‌گذار علم شیمی بود
زکریای رازی که علم شیمی رو با پزشکی ترکیب کرد و ابواب جدیدی از علم رو به جهان معرفی کرد
خوارزمی در علم ریاضی و جبر
و مثالهای متعدد دیگه که خیلیاش رو غربی ها به نام خودشون زدن مثلا 3 قانون نیوتن همگی در کتب دانشمندان مسلمان مانند ابوریحان، بوعلی و خوارزمی وجود دارد.

قبل از پیامبر در دنیا فقط، تمدن‌های یونان، رم و ایران وجود داشت و در تقابل باهمدیگه بودن. پیامبر(ص) کاری کرد در عرض کمتر از صد سال تمدن اسلامی از تمام این تمدن‌ها پیشی گرفت و در قرن‌های بعدی این تمدن اسلامی چنان شکوفا شد که الگوی تمدن غربی شد، تا جایی که گوستاو لوبون ( فیلسوف، مورخ، جامعه‌شناس، پزشک فرانسوی ) میگوید :
بعضی ها(از اروپاییان) عار دارند که اقرار کنند که مسلمانان، سبب شده اروپای مسیحی از حال توحش و جهالت خارج گردد ، و لذا آن را مخفی نگه میدارند. . نفوذ اخلاقی همین اعرابِ زاییده اسلام ، آن اقوام وحشی اروپا را که سلطنت روم را زیر و زبر نمودند ، داخل در طریقت آدمیت نمود و نیز نفوذ عقلانی آنان ، دروازه علوم و فنون و فلسفه را که از آن به کلی بی خبر بودند، به روی آنها باز کرد و تا ششصد سال استاد ما اروپاییان بودند.
...
شیرینی چنگالی

شیرینی چنگالی

۵ روز پیش
لطفا امروز حتما استوری م رو ببینید👉👉👉
یه قرار دوستانه💕
همه شون به هم چسبیده بودن داغووون😁
حتما بازم درست میکنم,خیلی آسون بود
و اما تراریخته😩👇👇👇
⁉️1- آیا #شیر_خشک های شرکت #نستله تراریخته است؟ چرا؟

⁉️2- آیا شما شیر خشک مناسبی که تراریخته نباشد و در کشور موجود باشد سراغ دارید؟

⁉️3- درست است که شرکت نستله در ایران #آب_معدني تولید میکند؟

⁉️4- آیا #نسكافه، #سرلاك، مگي، #كافي_ميت، از محصولات این شرکت هستند؟

🎙 پروفسور کرمی
🗒سه شنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۷

⁉️1- آیا شیر خشک های شرکت نستله تراریخته است؟ چرا؟

✅به احتمال زیاد شیرخشک‌های نستله تراریخته است. شرکت نستله چند مشکل دارد:
1⃣ جز لیست شرکتهای حمایت کننده صهیونیسم است
2⃣ از تراریخته حمایت می کند.
3⃣ با برچسب‌زنی تراریخته مخالفت می کند.
4⃣در شیرخشک ها و محصولات خود از تراریخته استفاده میکند.
💠ما همه سندهای آن را جمع آوری کردیم ، در 2 تا ۳ سال پیش در یک سخنرانی درباره کمپانی نستله مطرح کردم که : این کمپانی نه تنها از تراریخته دفاع می کند بلکه به شدت مخالف برچسب‌زنی نیز هست، روی هیچ محصولی هم نمی نویسد که این ها تراریخته هستند یا نیستند. به دفترم در دانشگاه علوم پزشکی برگشتم ، تلفن دفترم زنگ زد (جالب است که این تلفن در اختیار خیلی ها نیست و فقط اساتید دارند)، رئیس بخش حقوقی نستله ایران که نمایندگی نستله سوئیس را دارد به بنده زنگ زد و سوال می‌کرد:« آقای دکتر ، برای این حرفهایی که زدید، سند هم دارید؟ » گفتم: «بله، اسناد را از سایت نستله سوئیس گرفتم که شرکت شما از تراریخته دفاع می کند. پس این نشان می دهد که شما از محصولات تراریخته استفاده می‌کنید، چون مخالف برچسب‌زنی هستید!»
⭐️👈به آنها یک پیشنهادکردم و گفتم «اگر می‌خواهید حرف خود را پس بگیرم شما یک بودجه دراختیار ما قرار بدهید، بنده نمونه‌های محصولات شما را که حس میکنم میتواند تراریخته باشد مثل شیرخشک و انواع غذاهای کودک و محصولاتی که می تواند منشا کشاورزی داشته باشد را در آزمایشگاه مولکولی خودم از نظر تراریختگی آزمایش کنم، ۱۰۰ تا ۳۰۰ تا نمونه را بطور تصادفی از فروشگاه ها و داروخانه‌ها جمع میکنیم، شما خودتان نیز نظارت کنید.اگراین آزمایش نشان داد تراریخته هست یا نیست ما نتیجه را منتشر میکنیم ولی بوجه آن را شما بدهید
⚠️👈و دیگر هیچ خبری از آن ها نشد این یعنی چه؟ اگر آن ها واقعاً معتقدند که تراریخته نیست چرا ترسیدند؟ این ها که پولدارند، سرمایه دارند، هزاران میلیارد درآمد دارند.
⭐️👈جالب است که این ها بنده را به بازدید از کارخانه های خود در سوئیس دعوت کردند! و می خواستند بنده را تطمیع کنند که بنده بروم، ببینم. من می خواهم ببینم که آیا محصولات شما در بازار ایران تراریخته است یا نیست؟!
چون این جواب را ندادند و دیگر به ما پاسخ ندادند معلوم شد که آنها تردید دارند، می ترسند نکند نمونه هایشان تراریخته از آب درآید .

⁉️2- آیا شما شیر خشک مناسبی که تراریخته نباشد و در کشور موجود باشد سراغ دارید؟
⁉️3- درست است که شرکت نستله در ایران آب_معدنی تولید میکند؟
⁉️4-آیا نسكافه، سرلاك، مگي، كافي ميت، از محصولات این شرکت هستند؟

✅2- اما اینکه بگویم کدام شیرخشک تراریخته نیست: توصیه ما این است که از پزشکتان بخواهید که شیرخشکی غیر از نستله به شما بدهد و آن را مصرف کنید.
هرچند ممکن است به ما بگویند که از کجا می دانید که آنها تراریخته نیست؟ تاسف من در این است که چرا در کشور کسی پاسخگو نیست؟چرا آزمایشگاه مرجع وجود ندارد که اینها را آنالیز کند و به ما جواب بدهد؟ تاما هم به مردم جواب بدهیم. چرا مسئولین پاسخگو نیستند؟ ما هم بودجه نداریم که همه این‌ها را آنالیز کنیم. آیا می دانید آنالیز تراریختگی چقدر گران است؟

✅3-4 نستله محصولا متعددی دارد از جمله نسكافه، سرلاك، مگي، كافي_ميت و ....
متاسفانه این کمپانی در ایران نفوذ کرده است در قزوین کارخانه دارد، آب معدنی تولید می کند، اینکه آب معنی دماوند باشد را نمی دانم ،به نام آب معدنی نستله می فروشد و متاسفانه در ایران توزیع می شود.
آیا ما قادر به تولید آب معدنی نیستیم که چنین شرکتی با این سابقه بد برای ما آب معدنی و شیر خشک تولید کند؟
🙏من مخالفم و نظرم این است که ما باید از اقتصاد ملی و تولیدکننده ایرانی حمایت کنیم، از محصول ایرانی سالم حمایت کنیم و اجازه ندهیم شرکت‌های خارجی برای ما در ایران آب معدنی و شیر خشک و ... تولید کنند. بنده محصولات نستله را مثل نسکافه ، شکلات و... مصرف نمی کنم و به شما هم توصیه می کنم مصرف نکنید. این موضوع را تبلیغ کنید و در کانال ها بگویید و اگر اسناد آن را خواستید در اینترنت سرچ کنید.
...
ته چین انگشتی

ته چین انگشتی

۶ روز پیش
با دستور کاربر shayli عزیز💗
چند دقیقه تفکر👇
#استاد_عباسی_ولدی:

کودکان نیاز به بازی دارند. بدون بازی، تربیت صحیح کودک، امکان پذیر نیست. بازی هم نیاز به همبازی دارد. بچه ها وقتی تعدادشان کم باشد، باید فکری به حال همبازی شان کرد. سه راه عمده برای این کار، وجود دارد:

اول، خدا برکت ندهد به این سی دی ها و برنامه های تلویزیونی و بازی های رایانه ای و... که کار مادران را ساده کرده است. برخی برای اینکه کودک، بهانه بازی نگیرد، فرزندشان را مشغول رسانه میکنند. رسانه ای شدن کودک، همان و به بیراهه رفتن تربیت، همان.

راه دوم، آن است که او را به مهد کودک بفرستیم. مهد کودک در تمدن امروز ، یعنی عوض کردن مادر؛ اما با آرام ترین ، شاد ترین و با کلاس ترین شکل ممکن!!

راه سوم را کمتر کسی انتخاب می کند. در این راه، پدر و مادر خودشان همبازی کودک می شوند. چند پدر و مادر سراغ دارید که این کار را انجام دهند؟

وقتی تعداد بچه ها بیشتر باشد، به صورت خودکار، وقت یکدیگر را پر می کنند. این نکته بسیار مهمی است. یکی از دلایلی که ما معتقدیم تربیت فرزند بیشتر، راحت تر است، از این روست که بچه های زیاد، خانه را برای خودشان یک مهد کودک می کنند.

کاش کمی عمیق تر به مسئله ی فرزند آوری توجه می کردیم و به این پرسش، پاسخی متفکرانه می دادیم: آیا برای فرزند دلبندمان، هدیه ای بالاتر از یک انسان که برادر یا خواهر باشد، وجود دارد؟ اگر بچه های بیشتری داشتیم، آیا معضلی به نام اعتیاد به رسانه یا بازی های رایانه ای وجود داشت؟

📚از کتاب ایران جوان بمان,نوشته استاد عباسی ولدی

#فرزندآوری

کانال«دوتا کافی نیست» در ایتا
@dotakafinist1

قرار استوری هام رو که دنبال می کنید؟😘
...
نان باگت خانگی

نان باگت خانگی

۲ هفته پیش
یه قرار دوستانه😊
این اولین خمیری بود که باهاش مشکلی نداشتم و به دستام نمیچسبید😀
خوب بود,ازش بدم نیومد.اون کره هم مثلا شکل ماهیه😁
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
#استاد_عباسی_ولدی

نگویید دنیا رو به پیشرفت است ؛ ما را به عقب برنگردانید. ما در هر چیزی که پیشرفت کرده باشیم، درشیوه ی زندگی پسرفت داشته ایم. پیشرفت در شیوه ی زندگی نشانه دارد. اصلی ترین نشانه ی پیشرفت درشیوه ی زندگی، احساس آرامش است. خودتان به این پرسش ها پاسخ دهید :"شما در گذشته بیشتر احساس آرامش می کردید یا امروز؟ خانواده های دیروز ثبات بیشتری داشتند یا خانواده های امروز؟ آیا طلاق عاطفی و رسمی در گذشته و امروز با هم قابل مقایسه هستند؟"

باز هم کسی نگوید: "مگر اوضاع اقتصادی امروز، میگذارد که دل خوشی هم باقی بمانَد؟" بدون هیچ تردید، سطح رفاه عمومی و وضع معیشتی مردم در جامعه ما نسبت به دهه شصت، به مراتب بهتر است. ما یادمان نرفته صف های چند صدمتری نفت را... یادمان نرفته برای گرفتن دوشیشه شیر نیم لیتری، صف میکشیدیم. ما دوره ی کوپن را یادمان هست. فراموش نکرده ایم که برنج، خوراک هر روزمان نبود. وقتی می شنیدیم شمالی ها هر روز برنج می خوردند، تعجب میکردیم. ما برای حمّام رفتن هم دردسر داشتیم و برای صرفه جویی در نفت هم که شده به حمّام های عمومی و نمره می رفتیم.

آیا بچه های امروز فرق حمّام عمومی و نمره را می دانند؟ مبلمان، نشان ثروتمند بودن صاحب خانه بود. چند نفر از سی چهل ساله های امروز می توانند بگویند که از دوران کودکی شان، پدرشان صاحب ماشین بود؟

در شیوه زندگی امروزی، شخصیت اجتماعی، معنا و مفهوم اصیل دینی خود را از دست داده است. چه کسی میتواند انکار کند که بسیاری از معضلات ما در زندگی برای فرار از حرف مردم است؟ چشم و هم چشمی ها، چه اندازه زندگی ها را تحت الشعاع قرار داده است؟ مهمانی های امروز با مهمانی های دیروز، چه اندازه تفاوت کرده است؟ آیا دیروز هم مهمانی ها تا این اندازه از انسان وقت و حوصله میگرفت؟ چرا امروزه مهمانی ها به مراسم عزای ما تبدیل شده است؟

در یک کلام شیوه ی زندگی امروزی، وقت کُش است. باید شیوه ی زندگی را عوض کرد تا وقت ها برکت پیدا کند.

📚از کتاب "ایران جوان بمان"

#سبک_زندگی

کانال«دوتا کافی نیست»
@dotakafinist1
ادامه دارد...
...
کیک شیره انگور

کیک شیره انگور

۲ هفته پیش
مقوی و بدون شکر👌
📢📢📢📢 و اما تراریخته...
این کلیپ رو ببینید حتما🙏
و تا جایی که میتونید به بقیه اطلاع رسانی کنید
خیلی خیلی کلیپ مهم و جالبیه
از شبکه۳ هم پخش شده
http://roshangari.ir/video/57179
قرار روزانه استوری هام هم همچنان برقراره
دوستتون دارم
شاد و سلامت باشید
...
حلوای هویج نذری

حلوای هویج نذری

۳ هفته پیش
واقعا عالی و خوشرنگ و خوشمزه بود
و خیلی هم به صرفه ست
با دستور خانم معصومه رسولی
خیلی بیشتر بودن,ولی از همین یه دونه عکس گرفتم
📝
📢
تراریخته از عوامل اصلی شیوع سرطان و بیماری‌های گوارشی و کبدی است، اگر مردم از زیانهای مصرف محصولات تراریخته آگاه نشوند در سالهای آینده با افزایش انواع سرطان، بیماری کبدی، کلیوی، گوارشی روبرو می‌شویم.
تراریخته عامل ایجاد بیماری‌هایی مثل آلزایمر،‌ اوتیسم، افزایش سرطان‌های گوارشی و عملکرد منفی غدد بدن می‌شود که افزایش این بیماری‌ها همگام با استفاده از محصولات تراریخته رشد معنی‌داری داشته است 
آیا میدانید ژاپن صرف اطلاع از اینکه آمریکادر یکی از ایالات خود مزرعه آزمایشی گندم تراریخته( تغییر ژنتیک) را راه اندازی کرد، واردات گندم خود از آمریکا را متوقف کرد؟
این حجم از محصولات تراریخته در جامعه اسلامی جای تاسف و تاثر داره
لطفا این راهی که اغاز شده ادامه بدید...
به عزیزانتون آگاهی بدید...🙏
...
سوپ جو پرک

سوپ جو پرک

۳ هفته پیش
بچه ها این پست رو بخاطر کلیپ زیر فرستادم اصلا,هرکی سیمش وصل شد واسه ما هم دعا کنه...
https://www.aparat.com/v/UtCzl
به مناسبت شام غریبان امام حسن علیه السلام و آقا رسول الله صلی الله علیه و آله و سلم
...
عدس پلو با طعم کتاب
🔴اثبات معاد و قیامت با سوسک😁😁😁بخون,جالبه😊

شب اربعین رفته بودیم هیات. به پشتی تکیه داده بودیم، یه بچه‌هه گفت سوسک سیاه و بزرگی رفت پشت پشتی‌ها😰. آقا همه بصورت نامحسوسی بلند شدن رفتن یه جا دیگه بشینن. مثلا یکی برای اینه تابلو نشه رفت وسط مجلس شروع کرد سینه زنی، یکی رفت یه جای دیگه، یکی دیگه همون نزدیکی‌ها بود ولی هی اینور اونورو نگاه میکرد، بعضی وقتاهم میپرید بالا، فکر میکرد سوسکه رفته رو پاش. خودمم اونجا هی فکر میکردم سوسک رفته تو شلوارم.
همش بخاطر حرف یه بچه.

یاد اون مثال افتادم که می‌گفت چندهزار پیامبر اومدن گفتن که خدایی هست، قبر و قیامتی هست، بهشت و جهنمی هست. برای حرفشون دلیل آوردن، معجزه آوردن، بازم یه سری قبول نکردن. حالا به همون آدما یه بچه میگفت یه سوسک اومده فارغ از راست و دروغ بودنش، فرار می‌کردن. واقعا عقل حکم‌می‌کنه باید ضرر احتمالی رو دفع کرد. خب شاید سوسک بیاد بخورشون. باید فرار کرد. ولی این‌که یک ابدیتی در پیش هست و زندگی اصلی ما اونجاست رو نباید باور کنیم؟ حالا کی رفته؟ کی دیده؟ کی شنیده؟
یه بچه نیومده بگه‌ها
آدم‌هایی اینو گفتن که آدم‌حسابی بودن. از طرف خدا بودن. قدرت‌های ماورایی داشتن. اراده می‌کردن میتونستن سوسکمون کنن

ابدیت میدونی چندساله؟
صد سال؟ هزار سال؟ یک میلیون سال؟ یک میلیارد سال؟ هزارمیلیارد سال؟
نه بیشتر خیلی بیشتر. انتها نداره. تموم نمیشه. خدایی ارزش داره یکم بهش فکر کنیم. جالب این‌جاست که این دنیای ۶۰_۷۰ساله ظرفیت و پتانسیل اینو داره که یک ابدیت رو باهاش بسازی. براش آذوقه برداری.

فرض کن بفرستنت توی یه اتاق پر از جواهر بگن یک ساعت وقت داری هر چی می‌خوای برداری. اون یک‌ساعت چقدر ارزشمند میشه برامون؟ کل عمرمونو می‌تونیم با اون جواهرا تامین کنیم. حالا یه نفر بره تو اون اتاق بگه بیخیال بابا بذار یکم بخوابیم اینجا. کی گفته یک‌ساعت دیگه باید بریم بیرون. هستیم حالاحالاها، انصافا این آدم بی‌عقل نیست؟

حکایت ماها هم همینه. گفتن ۶۰سال وقت داری این دنیا برای میلیاردها میلیارد سال اون دنیا طلاوجواهر جمع کنی، عمل صالح جمع کنی. ولی ما سرگرم چیزای بیهوده شدیم...

حسین_دارابی

درمورد کتاب انسان ۲۵۰ساله هم که هیچی نگم بهتره,خودتون باید بخونیدش...☺
غوغاست...👌
ولی سوالی درموردش داشتید درخدمتم عزیزانم😘

راستی کیا فهمیدن,این گلها,همون گلهای عکس قبلیه؟!😁
تازه بازم باهاشون عکس گرفتم😂البته بعدا میفرستم که دلتونو نزنه😄

شاد و سربلند باشید😊
...
کالباس مرغ خونگی

کالباس مرغ خونگی

۴ هفته پیش
یه قرار خوشمزه با گلاله جون(nouha) و سایر رفقای همگروهی😊
بالاخره منم کالباس درست کردم😆
البته همگروهی ها,سطح شون بالاست,ما خودمونو توشون جا زدیم😅
⌚کمی تفکر:

تنها کشوری که در جهان از اختراعهای خودش واسه کشورش استفاده نمیکنه اسراییل است!

‼نمونه ۱:صنعت آسفالت
خیابانهای ما اسفالت هستش در صورتی که کشور اسراییل سنگ فرشه.
چرا؟!
چون دیابت میاره...تولید سودا میکنه...عاملی که سودا رو در بدن کم میکنه بواسطه شتاب حرکت و گردش خون در سره که در تابستان بیشتر رخ میده.

‼نمونه ۲:لباسهای زیر زنان و مردان که از پلاستیک تشکیل شده...عفونت مردان و خانمها که عامل بعدی سرطانه از همیناست.

‼نمونه ۳:صنعت مایکروفر؛
واسه ما درست کردن. دیدی که چقدر آسان، خوراک زود آماده میشه! اما نمیدونی وقتی روشن میشه انگار ۲۰۰تا موبایل همزمان روشن شده و این امواج سرطان زا هستن

‼نمونه ۴:لوازم آرایشی

۹۸%لوازم آرایشی جهان زیر نظر یهود انجام میشه. درون همین رژ لبی که خانمها به کار میبرن سرب به کار رفته. چون خورده میشه و جذب بدن میشه، باعث سرطان مثانه میشه. اکنون حدود سه هزار سرطان مثانه تو ایران داریم.
امیدوارم کمتر استفاده کنید.

‼نمونه ۵:رابرت مورداک یهودی

کارگردان شبکه Farsi1 وپشتیبان شبکهGEM
وقتی ازش پرسیدن: هدفت از راه اندازی این شبکه چی بوده؟!
گفت:میخوام از هر ۵ زوج ایرانی ۴تاش طلاق بشه وزن و دختر رو به لجن بکشم و بنیان خانواده ها رو بپاشونم.

‼نمونه ۶:بیماری دیابت

تنها بیماری که درمان نداره.
جالبه بدونی که داروهاشو خودشون دارن اما تنها یهودی ها استفاده میکنن واسه من و تو گفتن:
اول پرهیز غذایی....قرص بخور حالا...انسولین تزریق کن...آخی انگشتت سیاه شده؟؟ از مچ قطعش کن...از زانو...آخرشم مرگ به همین سادگی.
چون تلمود پزشک یهودی میگه:نباید جز یهودی کسی درمان شه.

‼نمونه ۷:آشپزخانه اوپن؛

اسلام میگه دستشویی باید بیرون از خونه باشه اما واست مدش کرد و وارد همه ساختمانها شد. از اون طرف وقتی آشپزخانه اوپنه، گازهای آلوده دستشویی وارد آشپزخانه میشه
قورمه سبزی میخوریم با .......


‼نمونه ۸:حذف حجامت از دوره بوعلی سینا توسط یاکوپ پولاک یهودی.

چون حجامت باعث میشد کسی بیمار نشه. خیلی آسان دستور حذفشو از رضا شاه پهلوی میگیره. حالا چند ساله دوباره دارن میگن: باید حجامت کرد.
سرطان سینه زنان هم واسه نکردن حجامت بود.

اکنون به اولین هدفش رسید. پاول زیمت سال نود گفت:
تا سه سال آینده سونامی سرطان وارد ایران میشه.
همین هم شد. سالانه بیش از ۴۶هزار نفر فوت بر اثر سرطان تو ایران گزارش شده که بیشترم میشه.
تو فاصله ای که این مطلب رو خوندی یک نفر بر اثر سرطان تو ایران فوت کرد به همین راحتی...

سالم زندگی کنیم🙏
سلامت باشید🌹
...
روغن دنبه گوسفندی و عصاره پای مرغ
‍ ✅هر طور شده روغن مصرفی خود را عوض کنید ...

💎 یکی از مهم ترین خوراکی ها که تاثیر مستقیم بر روی سلامتی دارد روغن است، روغن خوراکی خوب نقش بسزایی در سلامتی ،استقامت و توان بدنی، شادابی و شفافیت پوست و.. دارد.

❌بیشتر محتوای روغن های مایع از پارافین خوراکی که محصول پالایشگاهای نفت است درست شده است که کلسترول خون را افزوده موجب چربی خون و… می شود که کشنده است.

❌ روغن موجود در بازار از مشتقات نفتی وپالم و... بوده وباعث ایجاد بسیاری از بیماری های قلبی وعروقی می شود مضافا اینکه روغن های بازاری#تراریخته بوده وضرر آن چندین برابر وعامل اصلی بیماری سرطان است.

❌ محصولات تغییر ژنتیک‌یافته‌ای که ورودشان به سبد خانوار با سلامت 80 میلیون شهروند ایرانی در ارتباط است.

❌ در حالی که شخص رئیس اداره بهبود تغذیه وزارت بهداشت می‌گوید مصرف «محصولات تراریخته» ممکن است در درازمدت باعث جهش‌های ژنتیک، افزایش تومورهای سرطانی و حتی ناباروری شود، شاهد واردات گسترده این محصولات به کشور هستیم!

❌ واردات محصولات تراریخته در حالی از سوی سازمان غذا و دارو تأیید می‌شود ( #مافیای_مجوز ) که بسیاری کشورهای جهان از جمله اتحادیه اروپا تولید محصولات دست‌کاری‌شده ژنتیک را کاملاً ممنوع کرده‌اند و اطمینانی از فاقد عوارض بودن مصرف این مواد غذایی توسط انسان ندارند.

پس چه روغنی بخوریم؟

👇بهترین روغن های خوراکی از نظر طب اسلامی ایرانی

#روغن_زیتون
#روغن_شحم_گاو
#روغن_زردگاو کرمانشاهی
#روغن_دنبه_گوسفندی
#روغن_ارده_کنجد

🔷روغن زیتون برخلاف تصور ترویج داده شده کاملا برای سرخ کردن مناسب است واین دروغ برای جلوگیری از استفاده مردم ساخته شده تا مردم را وادار به خوردن روغن های نفتی کنند.
...
کیک ساده با دستور کاپ کیک محبوبه خدمتی عزیز
لطفا لطفا لطفا کپشن رو بخونید📣📣📣📣📣
بچه ها درمورد تراریخته حرف زیاده,خیلی زیاد
این ویدیو رو واستون گذاشتم حتما حتما برای سلامتی خودتون و خونواده هاتون ببینیدش
بعدش میفهمیم چرا چندساله اینننننهمه سرطان و اوتیسم و ناباروری زیاد شده
مشکل تراریخته یه مشکل جهانیه,و البته که ایران هم درگیرش هست
ناامید نباشید و به تلاش برای زندگی سالم ادامه بدید🙏
ما میتونیم💪
اینم لینک ویدیو:
https://www.aparat.com/v/ZuIrm/مستند_تراریخته_4_شهریور_98_شبکه_5_سیما
همچنان هم قرار روزانه استوری هامون پابرجاست👍
برای دوستانی که در جریان نیستن:هر روز یه محصول تراریخته رو استوری میکنم
سلامت باشید😘
یاعلی🙋
...
نان سوپی

نان سوپی

۱ ماه پیش
وای من خیلی ذوق دارم😍😍😍😍
خیلی وقته دنبال دستورشم,تمام پاپیون و گشتم هیچی پیدا نکردم,تمام نت رو گشتم فقط یه فیلم پیدا کردم اونهم اینقدر سخت توضیح داد بیخیالش شدم
خیلی ممنونم از مامان ماوا جون با دستور خوبش😘😘😘😘
حتما حتما بازم درستش میکنم🙏
مدل پایین کنجد و شوید روش ریخته بودم که یادم رفت فشارشون بدم روی لوله ها,همش ریخت😂
مدل بعدی با کمی رب و پیاز داغ مخلوط کردم خمیر رو و بعد لوله کردم,طعمش بی نظیره👌
مدل بعدی هم که کنار وردنه ست,ساده ست
یه عاالمه شده ها,فقط چند تاش توی عکسه
واسه من ۳پیمانه آرد برد,شایدم کمی بیشتر
کلا با خمیرها مشکل دارم😂باهم نمیسازیم😂😂
بافتشم واسه من بیرونش ترد و درونش کمی نرمه,راضی ام ازش😁
حتما امتحانش کنید

و اما بحث خودمون:👇👇👇👇
#تراریخته

🔴 گیاهان تراریخته به گیاهانی گفته میشود که ساختار ژنتیکی آنها از طریق مهندسی ژنتیک تغییر یافته باشد..
👈 این تغییر اغلب جهت بهبود مقاومت گیاه به برخی آفات یا بیماریهای گیاهی و برای بهبود عملکرد گیاه و بهره وری کشاورزی صورت میگیرد

💥با دستکاری روی:
👈 ژنتیک بذر گیاهان و پرمحصول کردن آنها
👈 ژنتیک کودها و پرمحصول کردن آنها
👈 ژنتیک سم ها و کشتار حشرات بسیار مفید برای گیاهان و بقای طبیعت..

⚫ در نتیجه چه میشود؟!

🍂 گیاهی که میخواهد پرمحصول باشد (به هرشکلی)، نیاز به املاح بیشتری از خاک و آب دارد..
🍂 امکان این زیاد است که موجب ایجاد پروتئین هایی در گیاه یا جانوران جدید شود که میتواند برای بدن انسان به عنوان عامل بیگانه شناسایی شده و منجر به ایجاد واکنش آلرژیک شود.
🍂 درواقع بیش از اندازه املاح وارد گیاه، و در پی آن وارد بدن انسان میشود..
🍂 درضمن به دلیل تغییر در ساختار این محصولات، عطر و طعم متفاوت و خاصیت دارویی کمتری خواهند داشت..
🍂 از طرفی این محصولات موجب ایجاد بیماریهای جدید در انسان میشوند و در بسیاری از گونه های حیوانات مانند موشها و پروانه ها موجب مرگ آنها شده ‌اند..

🍁 تغییرات ژنتیکی موجب آسیب به برخی ارگانیسمها (مانند آفات و حشرات) در اکوسیستم میشود و از تنوع زیستی آنها میکاهد..
🍁 درنتیجه حشراتی که موجب تقویت خاصیت دارویی گیاهان میشوند، ازبین خواهند رفت..
🍁 همچنین بقایای این جانداران که به دلیل سمیت خوراکی ازبین رفته اند برای محیط زیست نامناسب بوده و تا مدتها به صورت مخفی در طبیعت باقی میمانند..

⚫ در ادامه چه میشود؟!

🌑 پس از چند سال کشت و برداشت، خاک غنی از املاح؛ تبدیل به یک خاک با اسیدیته بالا میگردد!!
🌑 کاهش گرم شدن زمین و سیستم گلخانه ای و در واقع افزایش سودا در خاک و گیاه های تازه کشت شده..
🌑 و با زیاد شدن حالت اسیدی خاک، در واقع املاح گرم از بین رفته اند و این موجب میشود برخی از گیاهان هرز، که اغلب دارویی هستند، کم رشد یا بی رشد شوند..
🌑 در نتیجه کود را تقویت میکنند..

⚫ چه اتفاقی می افتد؟!
👈 گیاهان(میوه و سبزی و سیفی و غلات و حبوبات و..) املاح و خوراکشان را از خاک نمیگیرند. از کود میگیرند..

⚫ چه میشود؟!
👈 همان حالت اسیدیته خاک به بدن ارجاع داده میشود و مزاج بدن سرد میشود..

⚫ جدا از آن..
👈 خاک اسیدیته شده، و با تابش آفتاب به خاک، این حالت اسیدی یک بخشی تخریب و بخشی تبخیر میشود..
👈 و در نهایت باران کم میشود..
👈 و آبهای معدنی کم میشوند. چون تراریخته ها پرمحصولند و آب را مکیده اند و خاک را پوک کرده اند..

⚫ در آخر چه میشود؟!
👈 به دلیل تغییرات ژنتیکی، این محصولات به ویروسها و باکتریها مقاوم میشوند؛ و خاصیت آنتی بیوتیکی خود را در بدن اعمال میکنند و از کارایی آنتی بیوتیکهای دارویی میکاهند و درواقع بدن را تضعیف میکنند..

👈 و مزاجها سرد میشوند..
👈 و بیماریهای سرد غالب به مردم میشوند..
👈 و خواب آلودگی و بیحالی زیاد میشود..
👈 و میانگین عمر بسیار پایین می آید..

این انتخاب ماست که سالم زندگی کنیم یا بیماری در وجودمان ریشه کند..🙏


بهترین راه دقت در خرید و استفاده از محصولات ارگانیکست
استفاده از بذر های بومی و قدیمی
و کاشت محصولات
و تلاش برای استفاده از محصولات ارگانیک
و تلاش برای عدم استفاده از محصولات کارخانه ای و سوپری تا حد امکان

انشاالله بازم درمورد تراریخته مطلب میذارم😊
هر روز هم دارم یک محصول تراریخته رو استوری میکنم,اگه دوست داشتید دنبال کنیدشون
سلامت باشید😘
یاعلی🙋
...
خورش کرفس با مرغ
از گشنگی بدنم ۸ریشتر میلرزید😂دیگه هول هولی و ساده شد تزیینش😅
واقعا بعضی وقتا روم نمیشه عکس کارامو بذارم🙈از بس اینجا تزیینات و عکسها حرفه ای هست

بچه ها درمورد تراریخته چی میدونید؟
اینو بخون اگه وقت داری👇
به زبان ساده میشه گفت
تراریخته یعنی ترکیب ژن حیوانی به گیاه برای برداشت محصول بیشتر
غافل از اینکه این کار اسیب های جبران ناپذیری به خاک .طبیعت .بذر .و انسان مصرف کننده میزنه
بیماریهای عجیبی که الان شایع شده
مثل اوتیسم .بیماری پروانه ای .سندرم های شایع گوارشی
سرطان های شایع کبد و معده و روده
علاوه بر این تاثیرات قابل تاملی بر عمر انسان داشته و در پروژه تراریخته بحث کنترل جمعیت حرف اول رو میزنه
بهمین خاطر الان با سیل زنان نابارور مواجه هستیم که یا اصلا باردار نمیشن
یا قادر به تولید نسل زیاد نیستند
اگر سری به بیمارستان ها بزنید خواهید دید چقدر عمل مشکلات رحمی و استخراج رحم در بین دختران و زنان شیوع پیدا کرده

میخوام بعد از این هر روز عکس یه محصول تراریخته رو استوری کنم تا همه مون حساس بشیم که در هنگام خرید حتما دقت کنیم تراریخته نخریم,چون به شدت شیوع داره در محصولات بازار
البته اینم بگم همه کارخانه هایی که محصول تراریخته دارن ,برچسبش رو نمیزنن
یعنی محصولاتی هستن که تراریخته اند ولی برچسب تراریخته ندارن
اونایی که فعلا زیر بار رفتن,این عبارت ها روشه:تراریخته,تغییر ژنتیکی یافته,دستکاری شده ژنتیکی
حتی یه دونه محصول تراریخته هم مصرف نکنید
با آرزوی سلامتی برای شما
...
کیک نارنگی

کیک نارنگی

۲ ماه پیش
با دستور معصومه رسولی
بسیار خوش عطر و طعمه,بافتش عالی و فوق العاده لطیفه,به طوری که اگه مثه من از روغن جدا کننده استفاده نکنید,کیک موقع برگشت میشکنه و بعد مجبورید مثه من عکس برش خورده شو بذارید😂
با تکه شمع های شکسته هم توی پوست نارنگی شمع درست کردم
عاشقتونم رفقا🙋
راستی دوست دارم نظرتون رو راجع به استوری هام بدونم
یاعلی
...
کاپ کیک ساده

کاپ کیک ساده

۲ ماه پیش
بچه ها امروز(دوشنبه) اول ماه صفره,اگه میتونید یه خروس قربانی کنید,هر روز در صورت توان یه صدقه کوچولو بدید و دعای هر روز ماه صفر رو بخونید
براتون استوری کردم,آخرین عکسه

کاپ کیک ها هم با دستور محبوبه خدمتی عزیز
طعمش بی نظیر بود و بافتش عالی
من با روغن زرد گاوی درست کردم چون روغنهای کارخونه ای رو قبول ندارم

عرضی نیست جز اینکه دوستتون دارم💞
...
مشاهده موارد بیشتر
سایر کاربران
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
۲۴ساله 🌷مشهد مقدس🌷 مامان فاطمه زهرا از قسمت 👈برترین عکسهام👉 دیدن کنید ❤❤😘😊😍❤❤
کارشناس معماری🏡 دختر شرق گیلانی🌳 شهر زیبای کوه و دریا 👈 ( 😍 کلاچای 😍)
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم... و خدایی که بشدت کافیست....
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
کاربر فعال سرآشپز پاپیون