s m
s m

دستور پختی یافت نشد

چیز کیک شیرعسلی نوتلا
s m
۲
کیک سیب و هویج
s m
۴

کیک سیب و هویج

۲۲ مرداد ۹۶
کیک موز
s m
۱۲

کیک موز

۲۲ مرداد ۹۶
شوکومالد پسته
s m
۶

شوکومالد پسته

۳۰ اسفند ۹۵
دسر بوراتوس
s m
۶۳

دسر بوراتوس

۱۷ دی ۹۵
اینم دستور این دسر خوشمزه :#دسر_بوراتوس
مواد لازم
شیر یک پیمانه ،دسر بیسکوییتی دنت 3 عدد،پودر ژلاتین 3 ق غ ،آب سرد نصف پیمانه ،بستنی یک پیمانه( من یه بستنی لیوانی یعنی 60 گرم استفاده کردم)
شکر 4 ق غ ،ماسکارپونه یک بسته
ماسکارپونه و دنت باید همدما با محیط باشن ایندو رو با هم مخلوط میکنیم و خوب هم می زنیم.پودرژلاتین روروی آب سرد پاشیده بعد روی بخار آب بن ماری کنید.شکر و شیر و بستنی رو روی حرارت میزاریم تا شکر حل بشه احتیاج به جوشیدن نیست فقط در حد گرم شدن و حل شدن شکر.
بعد ژلاتین شفاف رو به مخلوط شیر اضافه کرده مقداری از این مایع رو با مایه پنیری مخلوط کرده.هم می زنیم بعد کل شیر رو اضافه کنید.و هم بزنید.در این مرحله از همزن هم می تونید استفاده کند.
قالب رو بادستمال چرب کرده ودسر رو همزمان از صافی رد کرده وداخل قالب بریزید ودر یخچال قرار دهید تا ببندد.
...
کاپ کیک خرمالوی من
s m
۶
کیک شیرعسلی من
s m
۱۱

کیک شیرعسلی من

۱۳ آبان ۹۵
دسر کرم چیز خرمایی
s m
۱۰
#دسر_کرم_چیز_خرمایی
و اما دستور این دسر :مواد لازم:خرما بدون هسته و پوست 100 گرم،شیره خرما1/4 پیمانه،شیر یک و نیم پیمانه،ماسکارپونه 200 گرم،خامه 2 ق غ
پودر ژلاتین 2 ق غ،آب سرد نصف پیمانه
گلاب 2 ق غ
ابتدا ژلاتین را روی آب سرد بپاشید بعد بن ماری کنید تا شفاف شود.شیر و خرما را داخل مخلوط کن ریخته تا خوب مخلوط و یکدست شوند.ماسکارپونه و شیره خرما را با هم زن بزنید تا یکدست و صاف شود، بعد من خامه رو اضافه کردم بعد این مخلوط رو به شیر اضافه کرده و گلاب و ژلاتین خنک را هم افزوده چند پالس می زنیم تا یکدست شود بعد داخل قالب ریخته و چند ساعتی در یخچال قرار می دهیم تا بگیرد. این دسر رو با دستور نجمه جان شریعت درست کردم، نوش جان.
...
مربا انجیر
s m
۱۵

مربا انجیر

۱۵ شهریور ۹۵
اینم مربای انجیر من
...
مشاهده موارد بیشتر