دستور پختی یافت نشد

شیر برنج

شیر برنج

۱۷ بهمن ۹۴
جاتون خالی خوشمزه شده بود. وقت تزیین نکردم فقط با کمی زعفران وپسته تزیین شد. ،
...
کوکو سیب زمینی وکوکو سبزی
من همین جوری توی تابه پختم. خوشمزه است جاتون خالی
...
فرنی،  تقدیم به دوستان پاپیونی امیدوارم بپسندید.
کسانی که شیر دوست ندارند بخورند بهتره از فرنی ویا شیر برنج ویا دیگچه استفاده کنند.
...
محلبی یه دسر خوشمزه ترکی
این دسر رو بخاطر نوه هام درست کردم چون وقتی نهار میان اینجا اول می پرسند ما ما نی دسر درست کردی. البته زیرشم ژله توت فرنگیس ک خوشمزه ترش کرده بود وتزیین با پودر نارگیل.
...
کیک باقلوا

کیک باقلوا

۱۴ دی ۹۴
تخم مرغ ۸ عدد. شکر ۱ لیوان. ماست ۱لیوان. روغن مایع یک لیوان سر خالی. بکینک پودر یک قاشق غذاخوری. ارد ۲/۵ لیوان. هل کمی. ۶ عدد تخم مرغ راسفید دوزرده. را جدا میزنیم زرده را با شکر و هل. می زنیم بعد روغن بعد ماست را یک قاشق چای خوری جوش شیرین اضافه میکنیم وبه مواد می افزاییم بعد ارد پیکنیک پودر را. البته قبل آزارد سفیده را به صورت دورانی. به زرده می افزاییم. ودر سینی چرب می ریزییم فر را از قبل روی ۱۸۰ درجه روشن می کنیم. برای شربت دو لیوان شکر. یک لیوان اب. ونصف لیوان گلاب. فراموش کردم بگم دو تخم مرغ. باقی مانده را با ۳ قاشق ماست وکمی زعفران. مخلوت کرده روی مواد کیک پخش می کنیم وداخل فر طبقه وسط قرار می دهیم. بعد از پخت کیک. که کمی شد برش زده وشیره ولرم در چند مرحله به ان می افزاییم. ورودی آن را خلال بادام وپسته. می ریزیم.. با تشکر.
...
کیک دارچین همراه چای دارچین یک عصرانه لذیذ
دوستان نمی دونم چرا اینقدر کم لطفی می شه به کارام لطفا به کارای قبلیم نگاهی بیندازید متشکرم از همتون
...
کلوچه زنجبیلی بسیار خوشمزه امتحان کنید پشیمان نمی شوید
تخم مرغ 2 عدد. شکر 2 پیمانه. روغن 1 پیمانه. ماست 1 پیمانه. زنجبیل 2 قاشق غذا خوری. بکیینک پودر 1 قاشق مربا خوری. ارد به اندازه ای که خمیر به دست نچسبد. خمیر را کمی استراحت دهید.ممنون از نگاه مهربانتان.
...
دیگچه زعفرانی بمناسبت شهادت حضرت. علی ابن موسی الرضا دوستان ازهمین جا نایب الزیاره همتون هستم
دوستان چند وقته خدمتتون نرسیدم. ولی باز دلتگتنون شدم واومدم ممنون می شم کارای قبلیمو ببینید
...
بیسکویت حلوا خرمایی
قندریز
قندریز
۱۸۰
موادلازم. کره ۱۵۰ گرم. پودر قند ۱۰۰ گرم. تخممرغ ۱عدد. ارد ۳۰۰ .گرم. وانیل ۱/۸ بکنیک پودر۱/۴ قاشق چای خوری. حلوای آماده ۳۰۰ گرم وخرمای له شده ۲۰۰ گرم. دارچین ۱ق چ. مغز گردو به دلخواه. کره وپودر قند را می زنیم بعد تخم مرغ. بعد ارد پیکنیک پودر را اضا فه می کنیم. خمیر آماده را به صورت یک ورقه نازک به ضخامت ۳ الی ۴ میلیمتر باز کرده قالب می زنیم. وبه مدت ۱۲ دقیقه در فر با حرارت۱۸۰ سانتی گراد درحدی طلایی رنگ شود بعداز پخت مواد میانی را با هم مخلوط کرده وروی یک بیسکویت گذاشته ویکی دیگر را روی آن می گذاریم وباپودر پسته تزیین می کنیم. خیلی خوش مزه است حتما امتحان کنید پشیمان نمی شوید. چون هم خوشمزه وهم مقویست.
...
مشاهده موارد بیشتر
سایر کاربران
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
leila.tabe bordbar👸🎶Ane Sherli👩🏻‍ shz city🏁 insta:madam.chef👩‍🍳
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
دیگه مامان شدم😍 مامان اقا یوسف😋