*مامان-دوقلو ها*
*مامان-دوقلو ها*
به ترتیب

دستور پختی یافت نشد

به ترتیب
پیتزا

پیتزا

۳ روز پیش
# سلام مهربونیا&
حالتون چطوره؟
سلامت هستید؟
این پیتزا ی کلاسیک هستش.
رژیمی برای بانوانی که می خواهند به اندام دلخواه خود برسند ↓
هفته اول (شیرینی و شکلات) ترک شود . هر چیزی که شکر دارد مثل نوشابه ، کیک و...
هفته دوم علاوه بر شیرینی و شکلات شام هم ترک شود.
هفته سوم علاوه بر شیرینی و شکلات ، شام و چیپس و پفک و کرانچی (به جز پفیلا) ترک شود.
در آخر با کمی هم ورزش شاهد 8 تا 10 کیلو کاهش وزن می شوید.
#پیتزا#خوشمزه#رژیمی#عادل#پز
...
خورش قورمه سبزی

خورش قورمه سبزی

۶ روز پیش
# دوستان و سلامی بر آنها . اینم نهار مون یک خورش اصل ایران و معروف از طعمش نمی شه گذشت. داستان3 : تولد آقایمان بود و چند ساعت دیگر تا افطار باقی نمانده بود و آن هم وقت افطار میاید خونه خواهرانم هم یواشکی وارد خانه شده بودند و مواد شام را آورده بودند میز رو پر از فینگرفود کرده بودیم و هدیه ها هم آماده شده بودند . چراغ های خانه را خاموش کردیم و همان لحظه ام آقایمان از راه رسید. ترسیده بود و نمی توانست قدمی هم جلوتر بیاید. ما ها هم برای اینکه بیشتر نترسد مجبور شدیم سوپرایز را بگوییم و چراغ ها را روشن کنیم شب مهمان هامان مونده بود و خواهرزاده ام هم تا شب از فینگرفود ها دست بر نمی داشت البته فینگرفود ها هم اضافه بود خدا خیر کوچولو رو بده D-:
#خورش#قورمه-سبزی#نهار#خوشمزه#عادل#پز
...
رول و کیک بستنی شکلاتی
# درود بر دوستان از بیست نمره چند به این دسر میدهید؟ کامنت بنویسید و چالش بندازید. داستان2 : عید پارسال برای پسرام یک لاک پشت 3 ماهه خریدم. پسرام از اون به خوبی مثل یک فرزند رفتار می کردند و غذا می دادند چند ماه گذشت گذشت و گذشت و حتی دوستای پسرام هم لاک پشت رو دوست داشتند . یک شب برایمان مهمان آمده بود در همان لحظات آخر لاک پشت نمی توانست حرکت کند و یا چشمک بزند. ما ترسیدیم و گریه جهان را کردیم . خواهرم به مرکز درمان حیوانات زنگ زد و گفتند دوزیست شما سوع تغذیه شده است . تا صبح با گریه خوابمان نبرد خواهرم لاک پشت را برداشت و به آکواریوم رضوی برد. چند روز بعد از آکواریومی تماس گرفتند و گفتند دوزیست شما بهتر شده است و بایدم به او غذا میگو مینیاتوری می دادید می خواستم بگم که هر حیوانی چه آبی چه خشکی و چه دوزیست باید در طبیعت زندگی کند و (((تمام))).
#رول#کیک-بستنی#شکلاتی#دسر#عادل#پز
...
دمپخت زعفرانی

دمپخت زعفرانی

۱ هفته پیش
# سلام دوستان عزیزم برای جمعه مان به جایی که به بیرون شهر برویم داخل خانه یک بیرون شهر راه انداختیم بامزه بود . داستان1 : چند دقیقه دیگر نمانده بود که مهمان خیلی مهم مان بیاید غذا و پیش غذایمان آماده بود ولی دسر را فراموش کرده بودیم من هم که اهل دسر نیستم پسرم به من امید واری داد و گفت نترس مامان من خیلی دسر بلدم رفت و زود اومد شروع کرد به درست کردن دسر و من هم حرس می خوردم الان است که مهمان بیاید ساعاتی گذشت و مهمون هم غذایشان را خوردند و دسر هم آماده بود مهمون ها از دسر بسیار راضی و تعریف می کردند. اسم دسر ایس چاکلت بود . دستورپخت :
بستنی شکلاتی کارخانه ای 5پیمانه
بیسکوییت شکلاتی 1بسته متوسط
شیر 2لیوان
شکلات تخته ای تلخ 1بسته
پودر قهوه فوری 0/5پیمانه
بیسکوییت ها را با شیر خیس کنید و در ظرفتان بچینید . بستنی ها رو آب کنید و بعد با پودر قهوه فوری هم بزنید بعد در ظرفی که بیسکوییت ها را چینده بودید بریزید و کمی رویش شکلات تخته ای تکه تکه کنید بریزید. و برای 50 دقیقه در فریزر بگذارید.
#دمپخت-زعفرانی#دسر#ایس-چاکلات#عادل#پز
...
پنکیک

پنکیک

۱ هفته پیش
# سلام دوستان مهربونم به امید خدا سلامت باشید پنکیک مینیاتوری برای شما عزیزان . راستش دوستان گلم دارم برای چند روز از شما عزیزان خداحافظی می کنم چون می خواهم به شهدی مهمان شوم . چند روز بعد با عکسای جدید شما را غافلگیر می کنم.
#پنکیک-خانگی#مینیاتوری#شیرین#عادل#پز
...
سوپ جو

سوپ جو

۲ هفته پیش
# سلام به عزیزان گلم سوپ جو مینیاتوری برای فستيوال مینیاتوری . درست کردنش خیلی سخت بود ولی برای بدست آوردن چیزای خوب باید تلاش کرد . ;-) چطوری صحنه مینیاتوری درست می شود؟ تشک قهوه ای ام را پهن کردم و روی آن دستمال عینک گذاشتم بعد برای گل و گیاه از گل های ماکتی استفاده کردم و برای صخره های کوچک از سنگ ساحل. ایده های نو شماره3 : برای ترش شدن پرتقال روی آن شکر بپاشید.
#سوپ-جو#در-طبیعت#برای#فستیوال-مینیاتوری#کار-با#عادل
...
 لیموناد

لیموناد

۳ هفته پیش
# سلام دوستان خوبم بحمدالله خوشحال و سرزنده باشید . این لیموناد مینیاتوری هستش هر روز کلاس مینیاتوری میرم و برای همین وقت نمی کنم تا عکس برای شما دوستان عزیز بگزارم. چطوری صحنه مینیاتوری درست می شود؟ برای دیوار پشت میز از حوله قدیمی ام کمک گرفتم صندلی و پایه میز رو از تخم مرغ شانسی درست کردم برای زمینه صحنه فیلمبرداری از مقوای سفید گرفتم و برای میز کارگردان هم از آجر سیاه استفاده کردم. ایده های نو شماره2 : برای اینکه هندوانه شیرین تر بشود به آن نمک بزنید.
#لیموناد#مینیاتوری#کلاس-مینیاتوری#کار-با#عادل
...
قهوه موکا

قهوه موکا

۳ هفته پیش
# سلام دوستان عزیزم این قهوه موکا مینیاتوری هستش ، چطوری صحنه مینیاتوری درست می شود؟ برای باغچه از سبزه های مصنوعی استفاده کردم برای دستمال سفره از کاغذ استفاده کردم و برش زدم برای گل های روی زمین از گل های مخصوص ماکت استفاده کردم و برای وسایل کوچک هم از اسباب بازی های کوچولوی پسرم گرفتم. ایده های نو شماره1: برای کندن برچسب از روی شیشه و یا قوطی اول برچسب را خیس کنید و با سشوار روی برچسب بگیرید و برچسب را به راحتی بکنید.
#قهوه-موکا#مینیاتوری#خوشمزه#عادل#پز
...
فرنی مجلسی

فرنی مجلسی

۳ هفته پیش
# درود بر دوستان گلم اینم از فرنی مجلسی مینیاتوری من برای اولین بار . این عکسو فرستادم برای صنعتگران مینیاتوری و پذیرفتند و گفتند که توی رقابت سالیانه سازندگان مینیاتوری شرکت کنم دوستان خوشحال میشم دعام کنید تا عکسای مینیاتوری بیشتری هم برای شما بفرستم . ((التماس دعا))
#فرنی-مجلسی#مینیاتوری#برای-رقابت#سالیانه
...
ماکارونی سبوس دار
# ((یا مقلب القلوب)) سلام به عزیزان دلم این ماکارونی سبوس دار هستش رنگش سبز و طعمش کاملاً با ماکارونی معمولی (ماکارونی نشاسته) فرق داره این نوع ماکارونی رو می تونید از فروشگاه ها به دست بیارید و اگر نمی توانید...دستورپخت:
ماکارونی معمولی 1بسته
سبوس 4قاشق غذاخوری سبوس
کمی نمک
کمی آویشن
روغن زیتون 3قاشق غذاخوری
آرد غلات (آرد گندم) 1قاشق غذا خوری
اول ماکارونی را نیم پز می کنیم و بعد با آب داغ آبکشی می کنیم بعد 1قاشق غذا خوری از سبوس را به ماکارونی ها اضافه می کنیم و هم می زنیم بعد از هم زدن اول کمی نمک و روغن زیتون را اضافه میکنیم و خوب هم می زنیم بعد از هم زدن دوم کمی آویشن و 2قاشق غذا خوری سبوس و را به مخلوط میکنیم بعد از هم زدن سوم بقیه سبوس و آرد غلات (آرد گندم) را اضافه می کنیم و هم میزنیم تا رنگ بگیرند و بعد ماکارونی سبوس تان را به گوشت و... اضافه کنید و بپزید.
#ماکارونی#سبوس-دار#خوشرنگ#خوشمزه#عادل
...
کیک شکلاتی

کیک شکلاتی

۳ هفته پیش
# ((دریای وجودم مثل قطره ای برای خداست و قطره وجودی از خدا دریایی برای من است)) سلام دوستان مهربون ممنون بابت لایک ها و کامنت های پر انرژی تون و تشکر بابت فالو کردنتون (اگر فکر میکنید هوش بالایی دارید به این مسئله جواب بدهید : در سبدی 5 سیب وجود دارد. می خواهیم 5 سیب را با 5 نفر تقسیم کنیم و به هر نفر یک سیب کامل برسد اما هنوز یک سیب در سبد باقی بماند ، چگونه؟
...
کیک فنجانی

کیک فنجانی

۳ هفته پیش
# درود بر دوستان پاپیونی ام ، اینم یکی از دسر های معروف کیک فنجانی برای شما یک داستان دیگه ای ام آوردم حتماً بخوانید ↓
(سیورلاس) کشاورز قهوه معروف لندن انگلستان در دهه های 40 میلادی (1946) مردی که زمین کشاورزی بزرگی از قهوه داشت و درآمد زیادی هم از این کار داشت. و در آن زمان دزدان و حسود های قهوه زیادی وجود داشت که به سیورلاس حسادت می کردند و نقشه داشتند تا زمین قهوه او را به آتش بزنند و اموال او را بگیرند . روزی دزدان دست به کار شدند و با مشعله مزرعه ش را آتش زدند و سیورلاس نتوانست آتش مزرعه را خاموش کند. سیورلاس فردا مزرعه اش را سوخته ملاقات کرد او نا امید شد و با خانواده اش بار بندیلش را بستند و به منچستر انگلستان رفتند. آنها چند هفته را به زور در آنجا ماندند و چند روزی هم در خیابان ها خوابیدند. در آن جا خبر رساندند که پدرش ارث مزرعه قهوه اش را به او داده است و از دنیا رفته است سیورلاس از طرفی غمگین و از طرفی امید برای مزرعه داری پیدا کرد او به مزرعه پدرش رفت مزرعه پیشرفت کرد و او دوباره مشهور و امیدوار شد و به یادش آمد ، (در ناامیدی بسی امید است).
#کیک-فنجانی#شکلاتی#دسر-معروف#عادل#پز
...
مکعب خرمایی

مکعب خرمایی

۳ هفته پیش
# آشپزای عزیز براتون یک شیرینی خاص و خوشمزه آوردم که با خوردن این شیرینی مهمانتان را هیجان زده کنید ، دستورپخت (به اندازه یک نفر) :
خرما 5عدد
شکلات تخته ای 100گرم
بیسکوییت 4عدد
خامه 0/5 پیمانه
خامه شکلاتی به اندازه مکعب ها
پودر قهوه برای رو کش خامه
اول پوست خرما ها را بگیرید ، شکلات تخته ای را آب کنید و با خامه در مخلوط کن مخلوط کنید. اگر مواد خمیر مایه نشده بود سه بیسکوییت خورد شده دیگر به مواد اضافه کنید و دوباره مخلوط کنید. بعد خمیر را در قالب های مکعبی (و یا می توانید خودتان مکعبی درست کنید) مخلوط را شکل دهید روی آن خامه شکلاتی بزنید و با پودر قهوه به دسر رنگ دهید.
#مکعب-های-خرمایی#خوشمزه#مناسب#عادل#پز
...
بیسکوییت خانگی

بیسکوییت خانگی

۴ هفته پیش
# دوستان ، سلام. این بیسکوییت خانگی هستش ترکیبی از خوشمزگی و طعمی باورنکردنی با شیر ، دستورپخت:
آرد گندم
شکر
جوش شیرین
عسل
کمی نمک
آب
همه مواد را با هم مخلوط کنید تا شکل خمیر شود و بعد در فر با دمای 180 درجه سانتی گراد بگذارید تا وقتی که رنگشان روشن و طلایی شود.
#بیسکوییت#خانگی#خوشمزه#عادل#پز
...
کاپ کیک شکلاتی

کاپ کیک شکلاتی

۴ هفته پیش
# سلام به دوستان گل ، این کاپ کیک کافه رستورانی شکلاتی هستش . بیش از حد خوشمزه می شه دستورپخت :
پودر کیک شکلاتی
تخم مرغ
شکر
روغن
شیر
خامه
کره
اولین کار ، تخم مرغ را با همزن برقی خب هم بزنید تا فرم بعد به آن پودر کیک ، شکر و کره را اضافه کنید و خوب هم بزنید در دور بعد روغن را در آن ور نیمه کاسه بریزید و شیر را در آن ور دیگر کاسه و مخلوط کنید . بعد در فری که با 200 درجه سانتی گراد نیم ساعت بگذارید . در آخر برای تزئین از خامه استفاده کنید .
#کاپ-کیک-شکلاتی#فری#خوشمزه#کافه-ای#عادل
...
مشاهده موارد بیشتر
سایر کاربران
کیک زیبای من
خوش آمدید تاریخ ورود۹۷/۱۱/۵ ‌ زهرا مادر امیر حسین وحدیث هستم عاشق کیک وشیرینی پزی
Samaneh.h3894 پیج اینستاگرام
آدرس اینستای من lili.pasta حتما سر بزن خیلی پیج با حالی دارم😁
عاشق آشپزی عاشق سر آشپز پاپیون
کاربر فعال سرآشپز پاپیون