عکس ژله رولتی یا فرفره ای
رضوانک
رضوانک
۰
۱.۱k

ژله رولتی یا فرفره ای

۸ آبان ۹۸
‍ ‍ چگونه دوستی خوب باشید:

1_خودتان باشید : کسانی که واقعاً می توانید با آن ها دوست باشید، با خود واقعی شما در ارتباط و همراه هستند. اگر با کسانی دوست هستید که شما را برای منافع شان می خواهند، نه به خاطر خود شما، در سایر مواقع کاری به کارتان ندارند.

2_گذشت کنید : همیشه در جمع دوستانتان راحت باشید و کاری کنید که آن ها هم احساس راحتی کنند. اگر چیز خنده داری گفتند یا کارهای غیرعادی انجام دادند از آن ها ناراحت نشوید.

3_در مورد چیزهای بی ادبانه صحبت نکنید : اگر شایعه ای در مورد یکی از دوستان تان شنیدید یا یک نفر در جمع از دوست شما بدگویی کرد وارد بحث نشوید و آن را ادامه ندهید. اگر فکر می کنید که با تأیید این حرف ها از پشت به دوست تان خنجر نمی زنید، سخت در اشتباهید. وقتی این موضوع به گوش دوست تان برسد، دیگر هرگز به شما اعتماد نخواهند کرد. به علاوه اجازه ندهید که کسی با حرف هایش نظر شما را نسبت به دوست تان عوض کند. افرادی که خودشان دوستان خوبی ندارند، گاهی سعی می کنند که دوستی دیگران را هم نابود کنند.

4_قابل اعتماد باشید و دیگران را درک کنید : اگر دوستان شما در مورد مسائل شخصی شان با شما صحبت می کنند، آن را پیش خودتان نگه دارید. همه ی ایده هایی که دارید کنار بگذارید و به جای آن خودتان را جای آن ها بگذارید تا ببینید چه احساسی دارند.

5_برای خودتان پاتوق داشته باشید : در تعطیلات آخر هفته یا هر زمان که وقت آزاد دارید دور هم جمع شوید. بعد از چند روز متوالی دیدن همدیگر، کمی فاصله بیندازید. برنامه تان طوری نباشد که یا دائماً دور هم جمع شوید یا برای یک مدت طولانی همدیگر را نبینید.

ولی این شرایط را فراموش نکنید :

۱- ابتدا مطمئن شوید که دلایل درستی برای دوستی دارید و فقط برای اینکه عضو یک گروه باشید با آن ها دوست نشده اید.

۲- سعی کنید خودتان باشید و اجازه ندهید دیگران شما را تحت تأثیر خودشان قرار دهند و سعی کنند شما را تغییر دهند. در این صورت آنها دوست واقعی شما نیستند.

۳- تا جایی که می توانید با گذشت و بخشنده باشید و به دوستان تان کمک کنید اما نگذارید از شما سوء استفاده شود.

🧐 سایر نکات دلبرانه

_این ژله رو از رسپی پاپیون درست کردم.

_منتهی یادتون باشه به قطر فقط یک سانت باشه .نه بیشتر یا کمتر( چون می شکنه)

_نباید بمونه چندین ساعت تو یخچال چون موقع رول کردن احتمالا می‌شکنه.فقط تا زمانی که دستتون به ژله نچسبه اونو نگه دارین تو یخچال .بعد ببرین و آروم رول کنین و دوباره بزارین .خوبی ژله به نرمی اونو

_توی یه لیوان سرخالی آبجوش حل کنین ژله رو و بن ماری .بعد از پنج دقیقه که کمی از حرارت افتاد ، یه بستنی لیوانی وانیلی ساده رو بریزین .فقط کمی هم بزنین تا دو رنگ در بیاد .اگه زیاد هم بزنین یکرنگ میشه 😚😃
دوست دارم الزیاددد .

#ژله رولی #رولتی #فرفره ای #رضوانک
...
سایر کاربران
کارای همه قشنگن همه زحمت کشیدن همه لایک دارن👏👏
کارشناس ارشد حقوق خصوصی.ساکن اهواز.عاشق آشپزی و شیرینی پزی.
مامان امین و متین زیبایی را با محصولات ما تجربه کنید https://t.me/joinchat/BkiZc1M_nw3BVfnCuh6yOA
خوش اومدین20سالمه از اصفهون الان دیگ تو22سالم😁
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
(یا همونfafa2008@)شغلم آشپزی نیست ولی بهش علاقمندم،توضیحات کامل کارهام تو اینستاگرام به آی دی:(honare_ashpazi_2_)