عکس اسموتی هندوانه
♥️bahar♥️
۴۶
۱.۳k

اسموتی هندوانه

۲۸ تیر ۹۹
سلام به تمام عزیزای دل ⁦♥️⁩⁦🌹⁦اسموتی ها رو خیلی کم تحویل میگریدا 😄😄 دل این یکی رو نشکونید ، خداییش خوشگل شده 😋😉 هر کی موافقه لایک کنه😚😚
(: شوخی کردم خداییش اگه دوست داشتید لایک کنید ⁦☺️⁩🙏🌹
✅ پاداش یک گواهی

✍حضرت یوسف(علیه السلام) در کاخ خود بر روی تخت پادشاهی نشسته بود. جوانی با لباسهای چرکین از کنار کاخ او گذشت. جبرئیل در حضور آن حضرت بود. نظرش به آن جوان افتاد. گفت: یوسف! این جوان را می‌شناسی؟ یوسف(ع) گفت: نه! جبرئیل گفت: این جوان همان طفلی است که پیش عزیز مصر، در گهواره به سخن درآمد و شهادت بر حقّـانیّت تو داد.

یوسف(ع) گفت: عجب! پس او بر گردن ما حقّی دارد. با شتاب مأمورین را فرستاد، آن جوان را آوردند و دستور داد او را تمیز و پاکیزه نمودند و لباس‌های پر بها و فاخر بر وی پوشاندند و برایش ماهیانه حقوقی مقرّر نموده و عطایای هنگفتی به او بخشیدند. جبرئیل با دیدن این منظره، تبسّم کرد. یوسف(علیه السلام) گفت: مگر در حق او کم احسان کردم که تبسّم می‌کنی؟

جبرئیل گفت: تبسّم من از آن جهت بود که مخلوقی در حق تو که مخلوق هستی، بواسطه ی یک شهادت بر حق در زمان کودکی از این همه إنعام و احسان برخوردار شد. حال خداوند کریم در حق بنده ی خود که در تمام عمر، شهادت بر توحید او داده است، چقدر احسان خواهد کرد؟؟
#اسموتی_هندوانه
#لایک_یادتون_نره
#هر_غذا_یک_داستان
😄😄😄⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩⁦♥️⁩😘
...
نظرات