عکس پیتزا گوشت
❁Reyhoon❁
۴۵۶
۱.۸k

پیتزا گوشت

۲۶ تیر ۹۷
سلام❤
خوبید؟👻
اینم پیتزاهای من برای اولیـــــــــــــــــــــــــــــن بار🍕
خوشمزه بود...ولی تجربه های زیادی کسب کردم🙀
راستی اینهمه من میگم خـــــــــــــوبید؟
چرا ینفر نمیگه خوبم مرسی😿
دیگه ازتون نمیپرسم خوبین یا نه😾
ایــــــــــــــــــــــش😹خخخ
حالا خوبید یا نه واقعا؟😾

یه متن قشنگ رو باهاتون به اشتراک میزارم
چیزی که تو جامعه ما خیلی زیاد هست...البته کمتر از قبل

روزی که به دخترت یاد دادی تا ازدواج نکرده تنها سفر نره، تنها زندگی نکنه، اون لباسی که دوست داره نپوشه، اون‌جوری که دوست داره نخنده، اون حرفی که تو دلشه نزنه، همون روز به دخترت یاد دادی که جنس درجه دو باشه، چون دختره !
همون روز اونو به این باور رسوندی که برای زندگی کردن به یک انسانی از جنس مخالفش نیاز داره تا خوشبخت باشه، همون روز پر پرواز دخترت رو شکستی و اون رو آماده کردی که برای یک عمر با باور درجه دو بودن زندگی کنه !
هنوز به مرد به چشم یک نردبان نگاه می‌کنند تا به آرزوهای دست‌نیافتنیشون برسند و من هنوز نمیدونم چطور میشه به این دسته از خانم‌ها تفاوت بین عشق و نردبان رو توضیح داد !
چطور میشه اعتمادبه‌نفس به‌یغمارفته‌شون رو دوباره بازسازی کرد و چطور میشه ازشون یک انسان سالم و مستقل ساخت...نمیدونم چرا وقتی یه دختر خانوم به سن ازدواج میرسه...مادرشون به جای اینکه همسر داری و مدریت یک زندگی و حتی سیاست های زنونه رو بهشون آموزش بدن...فقط بفکر یاد دادن آشپزی و اینجور چیزا هستن😞البته بعضی چیزا گفتنی نیس...با اعمال مادره که دختر یاد میگیره....
اونروز تو آرایشگاه بودم داشتم با گوشیم ور میرفتم ولی صحبتای خانوم آرایشگرو با دوستش میشنیدم...داشتن در مورد اینکه واقعا چطور بعضی از خانوما میتونن به همسرانشون دروغ بگن حرف میزدن...خانومه میگفت که کار خیلی اشتباهیه و در هر صورت صداقت بهترینه و اینا...هنوز کارش تموم نشده بود که همسرش زنگ زد بهش که کجایی بیا بیرون دیگه من نیم ساعته منتظرم
بعد خانومه گفت باشه باشه الان میام واستا کارتخوانشون خرابه😳
بعضیام مثل این خانوم فقط بلدن حرف بزنن...
خب بچت میبینه یادمیگیره دیگه...😞
میدوستمتون هوارتا😍😍😍
پاپیون تورو خــــــــــــدا فقط تو پیج خودم نزار😢
خواهــــــــــــش😣
#پیتزا_گوشت_ریحون#خوشمزه#
...