مواد لازم

چیز کیک سنتی توت فرنگی

۶
مواد اصلی
پنیر خامه ای
۲۲۶ گرم
خامه‏
۱/۴ پیمانه
پودر شکر
۳/۴ پیمانه
شیر کامل
۱/۳ پیمانه
کره آب شده
۱ قاشق سوپ خوری
بیسکویت رژیمی
۶ عدد
توت فرنگی بزرگ خردشده(3/4 پیمانه)
۶ عدد
کلمات کلیدی

چیز کیک سنتی توت فرنگی

طرز تهیه

چیز کیک سنتی توت فرنگی

درجه سختی
زمان تهیه ۰
دقیقه
زمان پخت ۰
دقیقه
۱
پنير خامه اي، خامه، شكر پودرشده و شير را در مخلوط كن بریزید و بگذاريد به خوبي با هم مخلوط شوند، سپس توت فرنگي ها را اضافه كنید و دوباره مواد را با هم مخلوط كنيد.
۲
مخلوط را داخل قالب هاي بستني بریزید. توجه داشته باشيد كه حدود ۲ سانتی متر از بالاي قالب را براي ريختن مخلوط بيسكوييت خالي بگذاريد.
۳
حالا مخلوط بیسکوییت را آماده کنید. بيسكوييت ها را درمخلوط كن بریزید و صبر كنيد تا كاملا خرد شوند. در همين میان كره را هم اضافه كنید و به مخلوط کردن ادامه دهید تا مخلوط حالت چسبنده به خودش بگيرد.
۴
مخلوط بيسكوييت را به طور مساوي بين قالب ها تقسيم كنيد و با انگشت خوب فشار دهيد تا یک لایه روی مواد تشکیل شود. حالا چوب هاي بستني را در قالب ها قرار داده و بگذاريد بستنی ها حداقل ۶ ساعت در فريزر يخ بزنند.
نظرات دستور پخت

چیز کیک سنتی توت فرنگی

سایر کاربران
سوری هستم،ساکن قم،متولد قم، اصالتا ترک میانه. عاشق تمام کارهای هنرییم😍💖 برای شادی روح پدر و خواهر و پدر شوهرم،صلواتی عنایت کنید.🙏
❤خدایا كلاف زندگيم در دستان توست برايم جامه ای از عشق بباف ...❤
تو را من چشـم در راهم..
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
مردم تا زمانی بهت وفادارند که بفهمند اوضاع به نفعشونه.... اللهم عجل لولیک الفرج. متولد 65، متاهل، خرمشهری هستم، متولد بهبهان آرزوهای زیادی دارم. یکیش و البته بزرگتریش اینه که عدالت بواسطه امام زمان، کل جهان هستی رو در بر بگیره.
تسلیت میگم به مردم عزیز اهواز امیدوارم خدا به خانوادشون صبر بده