عکس سوپ چربی سوز
تارا
۱۹۵
۱.۷k

سوپ چربی سوز

۱۲ آبان ۹۸
یک امتحان عجیب
عجیب ترین معلم دنیا بود، امتحاناتش عجیب تر. امتحاناتی که هر هفته میگرفت و هر کسی باید برگه خودش را تصحیح میکرد. آن هم نه در کلاس، درخانه! دور از چشم همه. اولین باری که برگه امتحان خودم را تصحیح کردم سه غلط داشتم. نمیدانم ترس بود یا عذاب وجدان، هر چه بود نگذاشت اشتباهاتم را نادیده بگیرم و به خودم بیست بدهم. فردای آن روز در کلاس وقتی همه بچه ها برگه هایشان را تحویل دادند فهمیدم همه بیست شده اند به جز من. به جز من که از خودم غلط گرفته بودم. من نمیخواستم اشتباهاتم را نادیده بگیرم و خودم را فریب بدهم. بعد از هر امتحان آنقدر تمرین میکردم تا در امتحان بعدی نمره ی بهتری بگیرم.
مدتها گذشت و نوبت امتحان اصلی رسید، امتحان که تمام شد، معلم برگه ها را جمع کرد و برخلاف همیشه در کیفش گذاشت. چهره هم کلاسیهایم دیدنی بود. آنها فکر میکردند این امتحان را هم مثل همه امتحانات دیگر خودشان تصحیح میکنند. اما این بار فرق داشت. این بار قرار بود حقیقت مشخص شود. فردای آن روز وقتی معلم نمره ها را خواند فقط من بیست شدم. چون برخلاف دیگران از خودم غلط میگرفتم، از اشتباهاتم چشم پوشی نمیکردم و خودم را فریب نمیدادم.
زندگی پر از امتحان است. خیلی از ما انسانها آنقدر اشتباهاتمان را نادیده میگیریم تا خودمان را فریب بدهیم. تا خودمان را بالاتر از چیزی که هستیم نشان دهیم. اما یک روز برگه امتحانمان دست معلم می افتد. آن روز چهره مان دیدنی ست. آن روز حقیقت مشخص میشود و نمره واقعی را میگیریم...
#حسین_حائریان


سلاااااااام🙌🙌🙌

دوستای گلم خوبید؟من اومدم بعد چندوقت با یه سوپ خوشمزه
ممنون از دوستای گلی که سراغمو گرفتن
یه مدت سرما خورده بودم و حوصله نداشتم یه مدتم همسری از کربلا اومده بودن و مهمون داشتم😊
ان شااللّه قسمت همتون و منم بشه💗

بازم ممنون بخاطر لطف و مهربونیاتون دوستای خوبم

مهرتون تا همیشه مانا💞💐💐💐

اینم لینک دستور👇👇
https://sarashpazpapion.com/recipe/2b332e25738a28fb0644bba35328b699


#سوپ#سوپ_کدو_حلوایی#خوشمزه#ایده#دیزاین#تارا
...
نظرات