عکس کاچی 
#قرار_معنوی

کاچی #قرار_معنوی

۱۴ آبان ۰
#قرار_معنوی
#شهید_محمد_کیهانی
#ورق_بزنید
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
زندگی نامه #شهید #محمد_کیهانی فرماندهی که تا شهادتش( توی ایران ) کسی نفهمید در سوریه سمتش فرماندهی است...
#سالروز_شهادت

در بیستمین روز از آذرماه  سال ۱۳۵۷ در خانواده ای مذهبی در شهر اندیمشک به دنیا آمد او پنجمین فرزند خانواده بود.
از دوران نوجوانی وارد مسجد حضرت ابالفضل (علیه السلام) شد و در بسیج نوجوانان ثبت نام کرد، بعد از مدتی عضو کلاس قاریان قرآن در مسجد امام رضا (علیه السلام) شد. و فعالیت های فرهنگی را آغاز نمود.
فعالیت شهید محمد کیهانی در بسیج و مسجد و کلاس قاریان قرآن مقدمه ای شد تا علاقمند به ادامه تحصیل در حوزه علمیه شود و چندین سال در حوزه علمیه اصفهان مشغول تحصیل گردد. و بعد از طی مراحل مقدماتی وارد حوزه علمیه قم شد و در این زمان بود که معمم شد و مرحله جدیدی از فعالیت های فرهنگی تبلیغی ایشان شروع گشت. 
در دوران طلبگی و در سن بیست سالگی ازدواج کرد و ثمره این پیوند سه فرزند به ‌نام ‌های کمیل و مقداد و میثم است..
در مهرماه سال ۱۳۹۴ بود که با شدت گرفتن تعرضات تکفیری ها آرام و قرار نداشت تا اینکه حضرت زینب (سلام الله علیها) او را به دفاع از خیمه اش فرا خواند..از محل کارش در شهرداری اهواز وارد وی یکی از مدیران خوش‌نام شهرداری اهواز بود بسیج خوزستان شد و بعد از طی مراحل آموزشی به سوریه اعزام شد.
در عملیات نبل و الزهرا بود که با سردارحاج علی محمدقربانی معروف به حاج قربان برخورد کرد و دوستیشان ادامه داشت تا اینکه حاج قربان جلوی چشمانش بشهادت رسید و پر کشید.
از آن لحظه آرام و قرار برای شهادت نداشت. در دیدار با دوستان و پیام ها و تلفن ها التماس دعای شهادت داشت.. تا اینکه
در روز چهارم محرم 1437 به تاریخ هشت آبان 1395 بر اثر اصابت تیر به سر، در بیمارستان حلب بستری شد و همان جا به درجه رفیع شهادت نائل آمد. حجت‌الاسلام کیهانی شصت و سومین شهید مدافع حرم استان خوزستان و ششمین شهید شهرستان اندیمشک است که به این درجه رفیع نائل آمد.
طبق وصیتش با لباس رزم و در کنار فرمانده شهید دوران دفاع مقدس عزت الله حسین زاده و شهید امنیت و اقتدار مجتبی بابایی زاده در بهشت زهرای اندیمشک به خاک سپرده شد.😔#
...
نظرات