عکس صبحانه تابستانی
_nafiseh.64
۲۳۴
۵.۷k

صبحانه تابستانی

۲۲ تیر ۰۲
❤️بسم الله الرحمن الرحیم❤️
سلام مهربونا روز مبارک مباهله مبارک ❤️🌻🌻🌻❤️
ان شااللّه آخر هفته و جمعه ی خوبی داشته باشید 😘 ❤️ 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️
و جمعه برای خودتون و اهل خونه یک صبحونه ی عالی آماده کنید ❤️
تو عکس یک خلاقیت نهفته ، اگه گفتید؟ 😅❤️
استوری توضیح دادم براتون ☺️❤️


علت عبادت چیست؟

از امام رضا (ع) پرسيدند: علت عبادت چيست؟ ايشان فرمودند: علتش اين است كه خدا را فراموش نكنيد و خدا در زندگی تان متجلی باشد. نیازمندی خودتان را فراموش نكنيد و ادب برخورد با خدا را ترك نكنيد و از عوامل دور نشويد.

وقتی با كسی رفت و آمد می كنی و بيشتر ارتباط داری، وابستگی بيشتری ايجاد می شود. نفسِ اين عبادت كه من روزی پنج بار در روز بايستم و تكبير بگويم و حمد و سوره بخوانم، ايجاد رابطه است. انسان احساس هويتی ميكند.

👇
🌹ملاقات امام زمان با دلاک

سید محمد موسوی رضوی نجفی از شیخ باقر بن شیخ هادی کاظمی نقل کرد: شخص صادقی که دلاک بود و پدر پیری داشت که در خدمتگزاری به او کوتاهی نمیکرد. حتی آنکه برای پدر آب در مستراح حاضر میکرد و منتظر می ایستاد که او بیرون آید و به مکانش برساند. همیشه مواظب خدمت او بود مگر در شب چهارشنبه که به مسجد سهله میرفت.

تا اینکه مسجد رفتن را ترک نمود. علت ترک کردن مسجد را از او جویا شدم. گفت:
چهل شب چهارشنبه به مسجد رفتم، چون چهارشنبه ی دیگر شد بخاطر خدمت به پدر میسر نشد به مسجد بروم تا اینکه شب شد، عازم مسجد شدم، در راه شخص اعرابی را دیدم که بر اسبی سوار است، چون نزدیکم رسید رو به من کرد و از مقصد من پرسید.گفتم: مسجد سهله. فرمود: "اوصیک بالعود اوصیک بالعود" (یعنی: وصیت میکنم تو را به پدر پیرت)

و آن را سه مرتبه تکرار کرد. آنگاه از نظرم غایب شد. دانستم که او مهدی است و آن جناب راضی نیست به جدا شدن من از پدرم، حتی در شب چهارشنبه. پس دیگر به مسجد نرفتم...

❤️خدا❤️ چقدرررررر مهربونه🥺 با اینکه به عبادت در مسجد سفارش شده اما اونجایی که لازمه به پدر و مادر یا به خلق خدمت کنیم از خودش می گذره 😢 (البته که خدا به ما نیازی نداره) مسلمون واقعی کسیه که تشخیص بده خدا ازش چی می خواد .
دوستتون دارم شاد باشید 🌻🌻🌻
#صبحانه #چای #نان_پنیر #گوجه_گیلاسی #نون_پنیر
...
نظرات