مواد لازم

صبحانه تابستانی

۴
مواد اصلی
کالباس
۴ ورق
سیب زمینی
۲ عدد
پیاز خردشده
۱/۲ پیمانه
کدو سبز
۱ عدد
فلفل دلمه ای قرمز
۱ عدد
ذرت پخته
۱ پیمانه
پیازچه
۱ عدد
تخم مرغ
۳-۴ عدد
نمک و فلفل و روغن
به مقدار لازم
کلمات کلیدی

صبحانه تابستانی

طرز تهیه

درجه سختی
زمان تهیه ۲۰
دقیقه
زمان پخت ۴۰
دقیقه
۱
ابتدا مواد را آماده کنید؛ یعنی کالباس‌ها را خرد کنید. سیب‌زمینی‌ها را بشویید، پوست بکنید و سپس آنها را به‌ صورت مکعبی خرد کنید. کدوسبز را هم بعد از شست‌وشو خردکنید. فلفل دلمه‌ای و پیازچه‌ها را هم بعد از شست‌وشو ریز خرد کنید.
۲
در یک تابه مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود، سپس کالباس خردشده را داخل آن سرخ کنید. بعد از اینکه تکه‌های کالباس سرخ و برشته شدند.آنها را از تابه خارج کنید و داخل یک ظرف مناسب بریزید.در صورت نیاز داخل تابه مقداری روغن بریزید و صبر کنید تا داغ شود
۳
حالا پیاز را داخل آن تفت دهید. بعد از اینکه تکه‌های پیاز نرم و طلایی شدند، سیب‌زمینی‌ها را داخل تابه بریزید. مقداری نمک و فلفل هم اضافه کنید و آنها را سرخ کنید. بعد از حدود ۱۰-۸ دقیقه فلفل‌دلمه‌ای، پیازچه و کدوسبزهای خردشده را اضافه کرده و به تفت دادن ادامه دهید. به میزان لازم نمک و فلفل هم اضافه کنید.
۴
صبر کنید تا سبزی‌ها بپزند. در انتها ذرت پخته را اضافه کنید و هم بزنید تا مواد با هم مخلوط شوند. سپس تابه را از روی حرارت بردارید.
۵
در یک تابه دیگر مقداری روغن بریزید و آن را روی حرارت قرار دهید تا داغ شود، سپس تخم‌مرغ‌ها را داخل آن نیمرو کنید. مقداری نمک و فلفل هم روی تخم‌مرغ‌ها بریزید، سپس تابه را از روی حرارت بردارید.
۶
حالا بشقاب‌های صبحانه را آماده کنید. مقداری از مخلوط سبزیجات را داخل هر کدام از بشقاب‌های‌تان بریزید. تخم‌مرغ‌ها را هم داخل هر کدام از بشقاب‌ها قرار دهید. مقداری فلفل روی تخم‌مرغ بریزید، سپس سرو کنید.
عکس و تصاویر ارسالی از صبحانه تابستانی
نظرات دستور پخت

صبحانه تابستانی

۰
vida
غذاهای اشپزی مثبت و حتی دسرهاش و در کل هر دستور پختی که میذاره واقعا خاص و فوق العادست
۱۲ دی ۹۶
۰
eliii
عالیه
۱۳ شهریور ۹۶
دستورپخت های پیشنهادی
کوکی صبحانه

کوکی صبحانه

۹.۳k
کوکو گردوی صبحانه

کوکو گردوی صبحانه

۱۶.۵k
جوجه کباب تابستانی

جوجه کباب تابستانی

۱۸.۸k
نان صبحانه

نان صبحانه

۴.۳k
پیتزا صبحانه

پیتزا صبحانه

۹۳۷
قلیه کدو حلوایی و عدس

قلیه کدو حلوایی و عدس

۵.۳k
سایر کاربران
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
سلام خوش اومدید ممنون از نگاه قشنگتون     خواهي که ببيني رخ پيغمبر را بنگر رخ زيباي علي اکبر را در منطق و خلق و خوي او مي بيني با ديده ي جان محمدي ديگر را *ميلاد شبيه ترين آينه ي پيغمبري مبارک*  
دامغان شهر عشق
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
کاربر فعال سرآشپز پاپیون
به هر کس که مینگرم در شکایت است درحیرتم که لذت دنیا به کام کیست؟